Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka odkazujúca na dražby na HP Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
USA 20
0:0
Česko 20
18.8.2022. 04:30
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Kanada 20
0:0
Švajčiarsko 20
18.8.2022. 01:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Švédsko 20
0:0
Lotyšsko
17.8.2022. 21:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Fínsko 20
0:0
Nemecko 20
17.8.2022. 18:00
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: -
Diváci: -     Píše: Valkár Matej
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
USA 20
0:0
-:-, -:-, -:-
18.8.2022. 04:30
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Česko 20
USA vyhralo všetky štyri skupinové zápasy turnaja. Za zmienku stojí aj fakt, že tím inkasoval len štyri góly. Dvakrát sa podarilo Američanov prekonať Švédom, po jednom góle im dali Nemci a Švajčiari. Rakúsko obišlo naprázdno. Najproduktívnejším hráčom tímu je talent San Jose Sharks. Thomas Bordeleau má zatiaľ bilanciu 1+6. V pätách je mu aj dvojka Matt Coronato a Carter Mazur. Obaja na majú na konte 4+2. Američania pôjdu do zápasu ako favoriti na postup, musia sa však mať na pozore. Na druhej strane, pravdou je aj to, že s Čechmi neprehrali od decembra 2011.

Česko trochu prekvapivo prehralo s Lotyšskom 2:5 a prišlo o tretie miesto v skupine. Zo štvrtého miesta tak pochopiteľne čelí súperovi najvyššieho kalibru. Najproduktívnejším hráčom je Jan Myšák s bilanciou 3+2. Skladať zbrane ešte pred zápasom sa rozhodne nemá, Česi ale vedia, že majú pred sebou extrémne náročnú úlohu. Do zápasu vstúpia ako outsider a postup sa jednoznačne očakáva od Američanov.
10Refresh

Štatistiky Tipos extraliga 2021/2022

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná24. 09. 202116:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:3
Základná24. 09. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:4
Základná24. 09. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná24. 09. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná24. 09. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica5:4
Základná24. 09. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná26. 09. 202116:00NEHC Košice - HC Slovan Bratislava3:6
Základná26. 09. 202117:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná26. 09. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Nitra1:4
Základná26. 09. 202117:30NEHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná26. 09. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:0
Základná28. 09. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:0
Základná28. 09. 202118:00UTHK Nitra - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná28. 09. 202118:00UTHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:2
Základná28. 09. 202118:00UTHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná28. 09. 202118:00UTHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná29. 09. 202117:30STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice2:1
Základná01. 10. 202117:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:2
Základná01. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Poprad0:4
Základná01. 10. 202118:00PIHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov8:1
Základná01. 10. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná01. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná01. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:8
Základná03. 10. 202116:00NEHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná03. 10. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín4:2
Základná03. 10. 202117:00NEHK Poprad - HC Nové Zámky8:3
Základná03. 10. 202117:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:8
Základná03. 10. 202117:30NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:2
Základná03. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 10. 202117:30PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad3:2
Základná08. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Grotto Prešov2:1
Základná08. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:1
Základná08. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica4:3 SN
Základná08. 10. 202118:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 PP
Základná08. 10. 202118:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava5:3
Základná10. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná10. 10. 202116:00NEHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná10. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín4:3
Základná10. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:3
Základná10. 10. 202118:00NEHK Poprad - HC Košice4:3 PP
Základná10. 10. 202119:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná15. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná15. 10. 202117:30PIHC Košice - HC Nové Zámky4:0
Základná15. 10. 202117:30PIHK Nitra - HC Grotto Prešov8:3
Základná15. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín5:2
Základná15. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Poprad7:6 PP
Základná15. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica1:0 PP
Základná17. 10. 202116:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen1:4
Základná17. 10. 202116:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice5:2
Základná17. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná17. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:4
Základná17. 10. 202118:00NEHK Poprad - HK Nitra3:4 PP
Základná19. 10. 202118:00UTHK Poprad - HK Dukla Trenčín2:3
Základná21. 10. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Poprad2:1
Základná22. 10. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná22. 10. 202117:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:7
Základná22. 10. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov1:4
Základná22. 10. 202118:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:3
Základná22. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky3:2 PP
Základná24. 10. 202117:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3 SN
Základná24. 10. 202117:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná24. 10. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:2
Základná24. 10. 202117:30NEHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica1:2 SN
Základná24. 10. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky3:0
Základná24. 10. 202118:00NEHC Košice - HKM Zvolen6:2
Základná29. 10. 202117:30PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:4
Základná29. 10. 202118:00PIHK Nitra - HC Košice3:5
Základná29. 10. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín6:1
Základná29. 10. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná31. 10. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:5
Základná31. 10. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Základná31. 10. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky3:4
Základná31. 10. 202118:00NEHK Nitra - HKM Zvolen1:5
Základná05. 11. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná05. 11. 202118:00PIHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná05. 11. 202118:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov3:5
Základná05. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra1:4
Základná05. 11. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen0:2
Základná07. 11. 202115:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice1:6
Základná07. 11. 202116:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky6:3
Základná07. 11. 202116:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:5
Základná07. 11. 202118:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:4
Základná16. 11. 202118:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad3:5
Základná17. 11. 202115:30STHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:0
Základná17. 11. 202116:00STHC Košice - HC '05 Banská Bystrica5:3
Základná17. 11. 202117:00STHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná17. 11. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov3:5
Základná17. 11. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:2
Základná19. 11. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra3:2 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:4 PP
Základná19. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava1:6
Základná19. 11. 202118:00PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná19. 11. 202118:30PIHC Grotto Prešov - HC Košice3:2
Základná21. 11. 202116:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná21. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava3:4 PP
Základná21. 11. 202117:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov3:2
Základná21. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky1:2
Základná23. 11. 202117:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:4
Základná23. 11. 202118:00UTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves5:4 PP
Základná23. 11. 202118:00UTHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica7:4
Základná23. 11. 202119:30UTHK Poprad - HKM Zvolen6:5
Základná25. 11. 202118:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov5:0
Základná26. 11. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica3:1
Základná26. 11. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 PP
Základná26. 11. 202119:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 11. 202116:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad4:2
Základná28. 11. 202117:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen2:3
Základná28. 11. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná29. 11. 202118:00POHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná30. 11. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HK Nitra6:5 SN
Základná01. 12. 202116:00STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:1
Základná03. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov6:0
Základná03. 12. 202117:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad4:5 SN
Základná03. 12. 202118:00PIHK Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica6:2
Základná03. 12. 202118:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky2:0
Základná03. 12. 202118:00PIHC Košice - HKM Zvolen1:4
Základná03. 12. 202119:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín1:2
Základná05. 12. 202116:00NEHC Košice - HK Nitra1:3
Základná05. 12. 202116:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky2:4
Základná05. 12. 202116:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov0:3
Základná05. 12. 202117:00NEHKM Zvolen - HK Spišská Nová Ves4:6
Základná05. 12. 202117:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 SN
Základná05. 12. 202118:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava1:4
Základná07. 12. 202117:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce3:1
Základná07. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad2:6
Základná07. 12. 202117:45UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:0
Základná07. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov5:2
Základná07. 12. 202118:00UTHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná07. 12. 202118:00UTHKM Zvolen - HK Nitra2:1 PP
Základná10. 12. 202117:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín3:1
Základná10. 12. 202117:30PIHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce5:3
Základná10. 12. 202117:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky3:2
Základná10. 12. 202118:00PIHK Nitra - HK Spišská Nová Ves5:2
Základná10. 12. 202118:00PIHC Grotto Prešov - HK Poprad2:4
Základná10. 12. 202119:00PIHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen5:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Nové Zámky - HC Grotto Prešov2:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín0:3
Základná12. 12. 202116:00NEHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Základná12. 12. 202117:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava0:4
Základná12. 12. 202118:00NEHK Spišská Nová Ves - HK Poprad2:1
Základná12. 12. 202119:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen0:2
Základná15. 12. 202118:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš9:0
Základná17. 12. 202118:00PIHC Košice - HK Poprad1:4
Základná19. 12. 202116:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:2
Základná20. 12. 202117:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:5
Základná20. 12. 202118:00POHC Slovan Bratislava - HK Spišská Nová Ves3:4
Základná20. 12. 202118:00POHC Grotto Prešov - HK Dukla Trenčín3:1
Základná20. 12. 202118:00POHK Poprad - HC Nové Zámky3:0
Základná20. 12. 202119:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra2:3
Základná21. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:4
Základná22. 12. 202117:00STHK Dukla Trenčín - HK Poprad4:2
Základná22. 12. 202117:30STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce5:4
Základná22. 12. 202118:00STHK Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky4:0
Základná22. 12. 202118:00STHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš7:2
Základná22. 12. 202119:00STHC Košice - HC Grotto Prešov2:4
Základná28. 12. 202117:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš8:1
Základná28. 12. 202117:30UTHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Základná28. 12. 202118:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov4:2
Základná28. 12. 202119:00UTHC Slovan Bratislava - HK Nitra5:3
Základná28. 12. 202119:00UTHK Poprad - HKM Zvolen5:1
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky1:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves4:2
Základná30. 12. 202116:00ŠTHC Košice - HC Grotto Prešov3:2
Základná30. 12. 202119:00ŠTHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 SN
Základná04. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad7:3
Základná04. 01. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov6:0
Základná04. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Nitra3:6
Základná04. 01. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Košice1:5
Základná06. 01. 202215:00ŠTHK Nitra - HC Slovan Bratislava5:7
Základná06. 01. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica5:2
Základná06. 01. 202217:00ŠTHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná06. 01. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:1
Základná09. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava3:2
Základná09. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen0:1
Základná09. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná09. 01. 202218:00NEHC Grotto Prešov - HC Košice4:7
Základná11. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen2:5
Základná11. 01. 202218:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica2:5
Základná14. 01. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:7
Základná14. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra1:2
Základná14. 01. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HKM Zvolen2:5
Základná14. 01. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:5
Základná14. 01. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Spišská Nová Ves3:2
Základná16. 01. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice4:2
Základná16. 01. 202216:00NEHK Nitra - HC Grotto Prešov3:1
Základná16. 01. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná16. 01. 202216:30NEHKM Zvolen - HK Poprad7:2
Základná16. 01. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín1:4
Základná16. 01. 202218:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava2:6
Základná18. 01. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Spišská Nová Ves1:4
Základná18. 01. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce5:1
Základná18. 01. 202218:00UTHK Poprad - HK Nitra4:6
Základná18. 01. 202218:00UTHC Nové Zámky - HKM Zvolen3:4
Základná18. 01. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Košice3:4
Základná18. 01. 202219:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:6
Základná20. 01. 202218:00ŠTHK Poprad - HC Slovan Bratislava3:2 PP
Základná21. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HC Košice5:1
Základná21. 01. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná21. 01. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:1
Základná21. 01. 202219:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Grotto Prešov4:3
Základná23. 01. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 01. 202216:15NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra3:6
Základná23. 01. 202217:00NEHC Grotto Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2 PP
Základná25. 01. 202218:00UTHK Nitra - HK Poprad4:3 PP
Základná28. 01. 202215:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky3:2
Základná28. 01. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HK Nitra1:7
Základná28. 01. 202218:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:1
Základná30. 01. 202215:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad4:0
Základná30. 01. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra1:2 PP
Základná01. 02. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica2:1
Základná04. 02. 202217:30PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava7:1
Základná04. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná04. 02. 202218:00PIHK Poprad - HC Grotto Prešov5:1
Základná04. 02. 202219:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:4
Základná06. 02. 202215:15NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín5:3
Základná06. 02. 202216:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen4:2
Základná06. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HC Nové Zámky3:2
Základná06. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice3:5
Základná06. 02. 202218:00NEHK Poprad - HK Spišská Nová Ves2:5
Základná06. 02. 202219:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:2
Základná08. 02. 202217:30UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves2:1
Základná08. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná08. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - HK Poprad5:3
Základná10. 02. 202218:00ŠTHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3
Základná11. 02. 202217:30PIHK Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:0
Základná11. 02. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky2:3
Základná11. 02. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná11. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce1:2
Základná13. 02. 202217:00NEHK Poprad - HC Košice1:7
Základná13. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín2:1
Základná13. 02. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky5:3
Základná13. 02. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Nitra0:5
Základná15. 02. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice3:1
Základná15. 02. 202218:00UTHK Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava2:0
Základná15. 02. 202218:00UTHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 PP
Základná15. 02. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná15. 02. 202218:00UTHK Dukla Trenčín - HC Grotto Prešov2:1
Základná15. 02. 202218:00UTHC Nové Zámky - HK Poprad1:4
Základná17. 02. 202218:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce6:0
Základná18. 02. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra2:5
Základná18. 02. 202217:30PIHC Nové Zámky - HK Spišská Nová Ves3:1
Základná18. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3 SN
Základná18. 02. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín6:5 PP
Základná18. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HC Košice4:0
Základná20. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:4
Základná20. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Poprad6:0
Základná20. 02. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky6:2
Základná20. 02. 202217:30NEHK Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná20. 02. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:4 SN
Základná20. 02. 202218:00NEHKM Zvolen - HC Grotto Prešov4:1
Základná22. 02. 202217:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:2
Základná22. 02. 202218:00UTHK Poprad - HK Spišská Nová Ves3:2 SN
Základná23. 02. 202218:00STHC Košice - HC Nové Zámky2:5
Základná25. 02. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava5:4 SN
Základná25. 02. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:3 SN
Základná25. 02. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Košice5:0
Základná25. 02. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Nitra3:4 PP
Základná25. 02. 202219:00PIHK Poprad - HKM Zvolen2:3
Základná27. 02. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce3:4
Základná27. 02. 202216:00NEHK Nitra - HK Poprad5:2
Základná27. 02. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín3:2 SN
Základná27. 02. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky5:2
Základná27. 02. 202219:00NEHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov4:2
Základná01. 03. 202217:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad2:1 SN
Základná01. 03. 202217:30UTHC Košice - HK Nitra3:2
Základná01. 03. 202217:30UTHC '05 Banská Bystrica - HC Grotto Prešov3:0
Základná01. 03. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2 SN
Základná02. 03. 202218:00STHC Košice - HC Slovan Bratislava3:5
Základná03. 03. 202217:30ŠTHK Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná04. 03. 202217:30PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava0:4
Základná04. 03. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná04. 03. 202218:00PIHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves0:1 SN
Základná04. 03. 202219:00PIHK Nitra - HKM Zvolen6:2
Základná06. 03. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava0:5
Základná06. 03. 202216:00NEHKM Zvolen - HC Košice1:4
Základná06. 03. 202217:00NEHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 PP
Základná06. 03. 202217:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná06. 03. 202217:00NEHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves1:2 SN
Základná08. 03. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín2:1
Základná08. 03. 202218:00UTHK Nitra - HC Nové Zámky3:1
Základná08. 03. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica4:3
Základná08. 03. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:2
Základná08. 03. 202218:00UTHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná08. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:2 SN
Základná10. 03. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK Spišská Nová Ves1:0
Základná11. 03. 202217:00PIHC Košice - HK Spišská Nová Ves4:1
Základná11. 03. 202217:00PIHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen5:4 SN
Základná11. 03. 202217:00PIHC Nové Zámky - HK Nitra6:4
Základná11. 03. 202217:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava4:3 SN
Základná11. 03. 202217:00PIHC Grotto Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce3:5
Základná11. 03. 202217:00PIHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš3:1
Základná13. 03. 202217:00NEHC '05 Banská Bystrica - HK Spišská Nová Ves2:3
Základná13. 03. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Grotto Prešov0:4
Základná13. 03. 202217:00NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad2:3 SN
Základná13. 03. 202217:00NEHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Základná13. 03. 202217:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín5:2
Základná13. 03. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Košice2:3 SN
Predkolo Play Off16. 03. 202218:00STHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín3:2
Predkolo Play Off16. 03. 202218:30STHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov0:3
Predkolo Play Off17. 03. 202218:00ŠTHK Spišská Nová Ves - HC Grotto Prešov3:4 PP
Predkolo Play Off17. 03. 202218:00ŠTHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín4:2
Predkolo Play Off19. 03. 202218:00SOHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Predkolo Play Off19. 03. 202218:30SOHC Grotto Prešov - HK Spišská Nová Ves3:2
Predkolo Play Off20. 03. 202218:30NEHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica1:3
Štvrťfinále23. 03. 202218:00STHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:4
Štvrťfinále23. 03. 202219:00STHK Nitra - HK Poprad0:4
Štvrťfinále24. 03. 202218:00ŠTHK Nitra - HK Poprad7:1
Štvrťfinále24. 03. 202218:30ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice1:3
Štvrťfinále25. 03. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov6:2
Štvrťfinále25. 03. 202218:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica5:1
Štvrťfinále26. 03. 202218:00SOHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica1:2
Štvrťfinále26. 03. 202218:30SOHC Slovan Bratislava - HC Grotto Prešov2:1
Štvrťfinále27. 03. 202218:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Štvrťfinále27. 03. 202218:30NEHK Poprad - HK Nitra4:6
Štvrťfinále28. 03. 202218:00POHK Poprad - HK Nitra4:2
Štvrťfinále28. 03. 202218:30POHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:6
Štvrťfinále29. 03. 202218:00UTHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava2:3 PP
Štvrťfinále29. 03. 202218:00UTHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen1:2
Štvrťfinále30. 03. 202218:00STHC Grotto Prešov - HC Slovan Bratislava0:2
Štvrťfinále30. 03. 202218:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen2:6
Štvrťfinále31. 03. 202218:00ŠTHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Štvrťfinále31. 03. 202218:30ŠTHK Nitra - HK Poprad3:4
Štvrťfinále01. 04. 202218:00PIHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica3:2 PP
Štvrťfinále02. 04. 202218:00SOHK Poprad - HK Nitra1:5
Štvrťfinále02. 04. 202218:30SOHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce2:1 PP
Štvrťfinále04. 04. 202218:00POHK Nitra - HK Poprad3:1
Semifinále07. 04. 202217:00ŠTHC Slovan Bratislava - HC Košice5:2
Semifinále08. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HC Košice6:2
Semifinále09. 04. 202218:30SOHKM Zvolen - HK Nitra2:3
Semifinále10. 04. 202218:30NEHKM Zvolen - HK Nitra6:5
Semifinále11. 04. 202218:30POHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Semifinále12. 04. 202218:30UTHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Semifinále13. 04. 202218:00STHK Nitra - HKM Zvolen3:2
Semifinále14. 04. 202218:00ŠTHK Nitra - HKM Zvolen2:3
Semifinále15. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2
Semifinále16. 04. 202218:30SOHKM Zvolen - HK Nitra2:5
Baráž17. 04. 202216:00NEVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš2:1
Semifinále17. 04. 202218:30NEHC Košice - HC Slovan Bratislava4:2
Baráž18. 04. 202216:00POVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:3
Semifinále18. 04. 202218:00POHK Nitra - HKM Zvolen2:1
Semifinále19. 04. 202218:30UTHC Slovan Bratislava - HC Košice3:2 PP
Baráž21. 04. 202217:00ŠTMHK 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina4:1
Baráž22. 04. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - Vlci Žilina3:2
Finále22. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra6:4
Finále23. 04. 202218:30SOHC Slovan Bratislava - HK Nitra1:2 PP
Baráž24. 04. 202217:00NEVlci Žilina - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:4
Finále26. 04. 202218:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:6
Finále27. 04. 202218:00STHK Nitra - HC Slovan Bratislava4:1
Finále29. 04. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra3:1
Finále01. 05. 202218:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava2:5

Najčítanejšie články

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZSkóreB
TímZVVPPPPGB
1.Skalica000000:00
2.Humenné000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Žilina000000:00
5.Martin000000:00
6.Dubnica000000:00
7.Levice000000:00
8.Brezno000000:00
9.P. Bystrica000000:00
10.Trnava000000:00
11.Žiar n. Hronom000000:00
12.MK Slovan000000:00
SR 18000000:00
Aktualizované: 28.7.2022 22:03
TímZVVPPPPGB
1.Poprad191310587:4441
2.Nitra181212372:5540
3.Košice191202568:3938
4.Trenčín19942477:6637
5.B. Bystrica19832655:5732
6.Slovan18901968:6528
7.Skalica195211153:6620
8.SR 189511235:2118
9.Žilina17324842:6017
10.Zvolen172111339:779
11.Martin151101329:755
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZVVPPPPGB
1.Slovan201320577:4643
2.B. Bystrica181222276:4142
3.Zvolen201222478:4842
4.Nitra181031456:4037
5.Trenčín21913886:6932
6.Púchov16920548:3231
7.Poprad16803558:4027
8.Skalica16631663:5325
9.Michalovce16621744:4123
10.Košice16522755:6421
11.Trnava206111254:8221
12.Martin193121351:10213
13.Žilina163021133:6911
14.Sp.Nová Ves140011324:761
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZVVPPPPGB
1.Skalica000000:00
2.Humenné000000:00
3.Topoľčany000000:00
4.Žilina000000:00
5.Martin000000:00
6.Dubnica000000:00
7.Levice000000:00
8.Brezno000000:00
9.P. Bystrica000000:00
10.Trnava000000:00
11.Žiar n. Hronom000000:00
12.MK Slovan000000:00
SR 18000000:00
Aktualizované: 28.7.2022 22:03
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 26.3.2022 03:50
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 26.3.2022 03:50
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 26.3.2022 03:50

Bleskovky

Bäckströmovi hrozí, že vynechá celú základnú časť novej sezóny

Švédsky hokejista Niklas Bäckström by mohol vynechať celú nasledujúcu sezónu NHL. Útočník Washingtonu Capitals absolvoval v polovici júna operáciu ľavého bedrového kĺbu. Informoval o tom zámorský portál The Athletic. 15.8.2022 09:08 - TASR


Knyžov si počas tréningu roztrhol achilovku, čaká ho polročná pauza

Ruský hokejista Nikolaj Knyžov si počas prípravy na novú sezónu NHL nešťastne roztrhol achilovku. Obranca San Jose Sharks si privodil zranenie počas tréningu mimo ľadu. Podľa TSN už absolvoval operáciu, po ktorej by sa mal zotavovať približne šesť mesiacov. 14.8.2022 07:29 - TASR


Chicago podpísalo nové zmluvy s obrancom Jonesom a útočníkom Kurashevom

Vedenie klubu NHL Chicago Blackhawks podpísalo nové ročné jednocestné zmluvy s dvojicou hokejistov, ktorí mali štatút obmedzených voľných hráčov. Obranca Caleb Jones sa dohodol s "jastrabmi" na kontrakte v hodnote 1,35 milióna dolárov, útočník Philipp Kurashev bude mať v nadchádzajúcej sezóne plat 750. 000 USD. 13.8.2022 08:11 - TASR


Rakúsko - Švédsko 0:6 v B-skupine

Švédski hokejisti potvrdili v piatkovom zápase na MS do 20 rokov úlohu favorita. V zápase B-skupiny zdolali Rakúšanov hladko 6:0 a pripísali si druhý triumf na turnaji. 12.8.2022 22:27 - TASR


V Rusku zomrel 14-ročný chlapec po zásahu pukom

Mladý hokejista tímu SKA Petrohrad zomrel po zásahu pukom do hrude. K tragédii prišlo na tréningu. Klub SKA vyjadril hlbokú sústrasť rodičom, príbuzným a priateľom Vsevoloda Malkova. 12.8.2022 18:12 - TASR


Walman sa vyhol arbitráži, s Detroitom podpísal ročný kontrakt

Kanadský hokejový obranca Jake Walman sa vyhol arbitrážnemu konaniu a s klubom Detroit Red Wings podpísal ročný kontrakt. Klub mal dlhodobo snahu o dvojcestnú zmluvu, napokon sa priklonil k požiadavke hráča o jednocestný kontrakt. Zmluva mu vynesie 1,05 milióna dolárov. 10.8.2022 21:45 - TASR


Legendárny Švéd Salming trpí ochorením ALS

Bývalému švédskemu hokejistovi Börjemu Salmingovi lekári diagnostikovali amyotrofickú laterálnu sklerózu (ALS). Jeho oficiálne vyjadrenie priniesol klub Toronto Maple Leafs, za ktorý v rokoch 1973-1989 odohral prevažnú časť kariéry. 10.8.2022 15:48 - TASR


Pacioretty sa podrobí operácii achilovky, vynechá úvodnú polovicu sezóny

Americký hokejista Max Pacioretty sa podrobí operácii achilovky a klubu NHL Carolina Hurricanes bude chýbať v úvodnej polovici novej sezóny. 10.8.2022 08:59 - TASR


Nečas pokračuje v Caroline, podpísal dvojročnú zmluvu

Český hokejový útočník Martin Nečas podpísal nový dvojročný kontrakt s klubom NHL Carolina Hurricanes. Vynesie mu celkovo 6 miliónov dolárov. 9.8.2022 22:36 - TASR


Trouba sa stal 28. kapitánom v histórii New Yorku Rangers

Americký hokejový obranca Jacob Trouba sa stal 28. kapitánom v histórii klubu NHL New York Rangers. "Jazdci" boli bez kapitána od roku 2018, keď odišiel obranca Ryan McDonagh, ktorý túto funkciu zastával štyri sezóny. Pre 28-ročného Troubu bude sezóna 2022/2023 štvrtá v drese Rangers. 9.8.2022 16:11 - TASR


Viac správ v archíve...