Táto webová stránka používa cookies na poskytovanie služieb a meranie anonymnej návštevnosti. Ďalšie informácie
HP Podcast ikonka Ikonka odkazujúca na dražby na HP Ikonka najnovšie v diskusii
Táto správa sa vám pravdepodobne zobrazuje, lebo používate starú verziu prehliadača Internet Explorer. Použite prosím verziu 9 a vyššie. Prípadne iný prehliadač (Firefox, Chrome, Opera). Ďakujeme za pochopenie.
Košice
3:1
Slovan
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
Vlci Žilina
2:5
Gladiators
koniec zápasu
<< ZOBRAZIŤ PRENOS
 
 
LIVE
HokejPortal.sk
---
Rozhodcovia: Žák, Krajčík – Hájnik, Knižka.
Diváci: -     Píše: Harčár Ivan
live/sound/mp3/gol-hokej-podmaz2.mp3
Košice
3:1
0:0, 1:1, 2:0
koniec zápasu
lavica domaci domaci_pocet:hostia_pocetlavica hostia
Slovan
Košice aj v utorok večer si nedali dobyť Steel arénu. Odvekého rivala porazili 3:1, vďaka výborne zvládnutej tretej tretine, v ktorej skórovali Chovan a Tybor. Oceliari si upevnili štvrtú priečku. Slovan neodskočil Novým Zámkom, s ktorými sa stretne tento piatok v hlavnom meste. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia.
10Refresh

Štatistiky Tipos extraliga 2022/2023

FázaDátumČasDeňZápasVýsledok
Základná16. 09. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves6:5
Základná16. 09. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice3:2
Základná16. 09. 202218:00PIHK Poprad - HC Slovan Bratislava2:4
Základná16. 09. 202218:00PIHK Nitra - HC Nové Zámky1:5
Základná16. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:3
Základná16. 09. 202218:30PIHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín4:1
Základná18. 09. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín6:2
Základná18. 09. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC MV Transport Prešov2:3 PP
Základná18. 09. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen3:4 PP
Základná18. 09. 202217:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce2:3
Základná18. 09. 202218:30NEHK Poprad - HK Nitra5:1
Základná23. 09. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín4:1
Základná23. 09. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:3 PP
Základná23. 09. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava1:5
Základná23. 09. 202218:00PIHK Nitra - HC Košice3:2
Základná23. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Poprad2:3
Základná23. 09. 202218:00PIHKM Zvolen - HC Nové Zámky2:1
Základná25. 09. 202214:30NEHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce4:1
Základná25. 09. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín6:2
Základná25. 09. 202216:00NEHC Košice - HC MV Transport Prešov1:2
Základná25. 09. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra3:2 SN
Základná25. 09. 202217:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš0:3
Základná25. 09. 202217:00NEHK Poprad - HKM Zvolen3:2 PP
Základná30. 09. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky1:3
Základná30. 09. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava2:1 PP
Základná30. 09. 202218:00PIHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce3:2
Základná30. 09. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:3 SN
Základná30. 09. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:4
Základná30. 09. 202218:30PIHKM Zvolen - HC Košice5:2
Základná02. 10. 202215:00NEHC Slovan Bratislava - HK Nitra4:2
Základná02. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky2:3
Základná02. 10. 202216:00NEHC Košice - HK Dukla Trenčín5:2
Základná02. 10. 202216:00NEHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen4:3 PP
Základná02. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov2:3
Základná02. 10. 202217:00NEHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš5:1
Základná07. 10. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín0:6
Základná07. 10. 202218:00PIHK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3
Základná07. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Slovan Bratislava5:6
Základná07. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce4:3
Základná07. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Poprad5:4
Základná07. 10. 202218:30PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice2:3
Základná09. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice5:2
Základná09. 10. 202216:00NEHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen10:2
Základná09. 10. 202216:00NEHK Nitra - HC MV Transport Prešov4:3
Základná09. 10. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:3
Základná09. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín1:2 PP
Základná09. 10. 202217:30NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Poprad4:3
Základná14. 10. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce0:1
Základná14. 10. 202217:30PIHC Košice - HK Poprad4:1
Základná14. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves2:3 SN
Základná14. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Nitra4:3
Základná14. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica1:3
Základná14. 10. 202218:30PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín4:1
Základná16. 10. 202215:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš4:0
Základná16. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice1:2 PP
Základná16. 10. 202216:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín2:1
Základná16. 10. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad1:3
Základná16. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky4:5 SN
Základná16. 10. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HKM Zvolen3:2 PP
Základná18. 10. 202218:00UTHC '05 Banská Bystrica - HC Košice5:6
Základná21. 10. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra1:5
Základná21. 10. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen3:0
Základná21. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Dukla Trenčín2:5
Základná21. 10. 202218:00PIHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava5:0
Základná21. 10. 202218:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce4:3 PP
Základná23. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra8:1
Základná23. 10. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice4:1
Základná23. 10. 202217:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad5:0
Základná23. 10. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC MV Transport Prešov6:5 PP
Základná23. 10. 202217:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Trenčín5:2
Základná28. 10. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Trenčín3:2
Základná28. 10. 202218:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:5 PP
Základná28. 10. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Nové Zámky1:4
Základná28. 10. 202218:00PIHK Nitra - HK Poprad3:2
Základná28. 10. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice1:2 PP
Základná28. 10. 202218:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica2:4
Základná30. 10. 202215:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Slovan Bratislava0:5
Základná30. 10. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce1:4
Základná30. 10. 202216:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen4:3
Základná30. 10. 202216:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Trenčín2:3
Základná30. 10. 202217:00NEHC Košice - HK Nitra4:0
Základná30. 10. 202217:00NEHK Poprad - HC MV Transport Prešov3:0
Základná04. 11. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:2
Základná04. 11. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava2:1
Základná04. 11. 202218:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín0:3
Základná04. 11. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Košice1:6
Základná04. 11. 202218:00PIHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica4:3 PP
Základná04. 11. 202218:30PIHKM Zvolen - HK Poprad5:2
Základná06. 11. 202215:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra4:3
Základná06. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš1:2 SN
Základná06. 11. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Slovan Bratislava4:1
Základná06. 11. 202216:00NEHK Poprad - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná06. 11. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HC '05 Banská Bystrica2:3
Základná06. 11. 202217:00NEHC Košice - HKM Zvolen4:3 PP
Základná13. 11. 202216:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Nitra3:2
Základná15. 11. 202218:00UTHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce1:2 PP
Základná16. 11. 202217:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad4:3 PP
Základná16. 11. 202217:30STHC Košice - HK Dukla Trenčín4:2
Základná16. 11. 202218:00STHC Nové Zámky - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:2 PP
Základná16. 11. 202218:00STHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica6:3
Základná17. 11. 202218:30ŠTHC Slovan Bratislava - HC MV Transport Prešov5:2
Základná18. 11. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HKM Zvolen2:3 SN
Základná18. 11. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Trenčín2:6
Základná18. 11. 202217:30PIHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš6:1
Základná18. 11. 202218:00PIHK Poprad - HC Nové Zámky5:1
Základná20. 11. 202216:00NEHC Nové Zámky - HC Košice6:2
Základná20. 11. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Dukla Trenčín3:2 PP
Základná20. 11. 202216:30NEHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava4:7
Základná20. 11. 202217:00NEHK Poprad - HK GROTTO Spišská Nová Ves3:6
Základná20. 11. 202217:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica4:5
Základná23. 11. 202218:00STHC MV Transport Prešov - HK Nitra3:2
Základná25. 11. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Dukla Ingema Michalovce2:3 SN
Základná25. 11. 202217:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov5:2
Základná25. 11. 202217:30PIHC Košice - HK Poprad2:0
Základná25. 11. 202218:00PIHK Nitra - HKM Zvolen0:3
Základná25. 11. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín1:2 SN
Základná25. 11. 202218:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky2:3 SN
Základná27. 11. 202216:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava1:2
Základná27. 11. 202216:00NEHK Nitra - HK Dukla Trenčín3:4
Základná27. 11. 202217:00NEHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves4:1
Základná27. 11. 202217:00NEHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica5:0
Základná27. 11. 202217:00NEHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce1:3
Základná27. 11. 202217:00NEHKM Zvolen - HC MV Transport Prešov4:3
Základná29. 11. 202218:00UTHC Košice - HC Slovan Bratislava3:1
Základná02. 12. 202217:00PIHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná02. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Nitra
Základná02. 12. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad
Základná02. 12. 202217:30PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica
Základná02. 12. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HK Dukla Trenčín
Základná02. 12. 202218:00PIHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky
Základná04. 12. 202216:00NEHK Nitra - HC Nové Zámky
Základná04. 12. 202216:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná04. 12. 202217:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná04. 12. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná04. 12. 202218:00NEHK Poprad - HC Slovan Bratislava
Základná04. 12. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen
Základná06. 12. 202217:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica
Základná06. 12. 202218:00UTHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná08. 12. 202218:00ŠTHK Dukla Trenčín - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná09. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen
Základná09. 12. 202217:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice
Základná09. 12. 202217:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná09. 12. 202218:00PIHK Poprad - HK Nitra
Základná09. 12. 202218:30PIHC Nové Zámky - HC MV Transport Prešov
Základná11. 12. 202216:00NEHK Nitra - HC Košice
Základná11. 12. 202216:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná11. 12. 202217:00NEHC MV Transport Prešov - HK Poprad
Základná11. 12. 202217:00NEHKM Zvolen - HC Nové Zámky
Základná11. 12. 202218:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica
Základná11. 12. 202218:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná20. 12. 202217:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice
Základná20. 12. 202217:30UTHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov
Základná20. 12. 202218:00UTHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky
Základná20. 12. 202218:00UTHK Nitra - HK Dukla Trenčín
Základná20. 12. 202218:00UTHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica
Základná20. 12. 202218:00UTHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 12. 202217:30ŠTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 12. 202217:30ŠTHC Košice - HC MV Transport Prešov
Základná22. 12. 202217:30ŠTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná22. 12. 202218:00ŠTHC Nové Zámky - HK Dukla Trenčín
Základná22. 12. 202218:00ŠTHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná22. 12. 202218:00ŠTHK Poprad - HKM Zvolen
Základná26. 12. 202216:00POHK Dukla Ingema Michalovce - HC Košice
Základná26. 12. 202217:00POHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná26. 12. 202217:00POHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica
Základná26. 12. 202217:00POMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná26. 12. 202217:00POHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná26. 12. 202218:00POHK Nitra - HC Nové Zámky
Základná28. 12. 202217:00STMHK 32 Liptovský Mikuláš - HKM Zvolen
Základná28. 12. 202217:30STHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad
Základná28. 12. 202217:30STHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná28. 12. 202218:00STHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná28. 12. 202218:00STHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná28. 12. 202218:00STHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná30. 12. 202217:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica
Základná30. 12. 202217:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná30. 12. 202218:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná30. 12. 202218:00PIHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná30. 12. 202218:00PIHKM Zvolen - HK Poprad
Základná30. 12. 202218:00PIHC MV Transport Prešov - HC Košice
Základná04. 01. 202317:30STHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná04. 01. 202317:30STHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná04. 01. 202317:30STHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov
Základná04. 01. 202318:00STHC Nové Zámky - HK Nitra
Základná04. 01. 202318:00STHC Slovan Bratislava - HK Dukla Trenčín
Základná04. 01. 202318:00STHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná06. 01. 202316:00PIHC Košice - HC MV Transport Prešov
Základná06. 01. 202316:00PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC Slovan Bratislava
Základná06. 01. 202316:30PIHC '05 Banská Bystrica - HK Nitra
Základná06. 01. 202317:00PIHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná06. 01. 202317:00PIHK Poprad - HKM Zvolen
Základná06. 01. 202318:00PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná08. 01. 202316:00NEHK Nitra - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná08. 01. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC MV Transport Prešov
Základná08. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná08. 01. 202317:00NEHKM Zvolen - HC Košice
Základná08. 01. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HK Poprad
Základná08. 01. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Nové Zámky
Základná13. 01. 202317:30PIHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Nové Zámky
Základná13. 01. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HKM Zvolen
Základná13. 01. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC MV Transport Prešov
Základná13. 01. 202318:00PIHK Poprad - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná13. 01. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC Košice
Základná13. 01. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HK Nitra
Základná15. 01. 202316:00NEHK Nitra - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná15. 01. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Poprad
Základná15. 01. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HC Slovan Bratislava
Základná15. 01. 202317:00NEHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná15. 01. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica
Základná15. 01. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Košice
Základná17. 01. 202317:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Poprad
Základná17. 01. 202317:30UTHC Košice - HC Nové Zámky
Základná17. 01. 202317:30UTHC '05 Banská Bystrica - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná17. 01. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná17. 01. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HKM Zvolen
Základná17. 01. 202318:00UTHK Nitra - HC MV Transport Prešov
Základná20. 01. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná20. 01. 202318:00PIHC MV Transport Prešov - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná20. 01. 202318:00PIHKM Zvolen - HK Nitra
Základná20. 01. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná20. 01. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC '05 Banská Bystrica
Základná20. 01. 202318:00PIHK Poprad - HC Košice
Základná22. 01. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC Košice
Základná22. 01. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HK Poprad
Základná22. 01. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HC Nové Zámky
Základná22. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná22. 01. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná22. 01. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HKM Zvolen
Základná27. 01. 202317:00PIHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná27. 01. 202317:30PIHC Košice - HC '05 Banská Bystrica
Základná27. 01. 202318:00PIHKM Zvolen - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná27. 01. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HC MV Transport Prešov
Základná27. 01. 202318:00PIHC Nové Zámky - HC Slovan Bratislava
Základná27. 01. 202318:00PIHK Poprad - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná29. 01. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC '05 Banská Bystrica
Základná29. 01. 202316:00NEHC Košice - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná29. 01. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK Nitra
Základná29. 01. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HK Poprad
Základná29. 01. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC MV Transport Prešov
Základná29. 01. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HKM Zvolen
Základná03. 02. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HC '05 Banská Bystrica
Základná03. 02. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná03. 02. 202318:00PIHKM Zvolen - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná03. 02. 202318:00PIHC MV Transport Prešov - HC Nové Zámky
Základná03. 02. 202318:00PIHK Nitra - HK Poprad
Základná03. 02. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HC Košice
Základná05. 02. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná05. 02. 202316:00NEHC Košice - HK Nitra
Základná05. 02. 202316:00NEHC Nové Zámky - HKM Zvolen
Základná05. 02. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC '05 Banská Bystrica
Základná05. 02. 202317:00NEHK Poprad - HC MV Transport Prešov
Základná05. 02. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná14. 02. 202317:00UTMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná14. 02. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC Nové Zámky
Základná14. 02. 202318:00UTHKM Zvolen - HK Poprad
Základná14. 02. 202318:00UTHC MV Transport Prešov - HC Košice
Základná14. 02. 202318:00UTHK Nitra - HC '05 Banská Bystrica
Základná14. 02. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná17. 02. 202317:30PIHK Dukla Ingema Michalovce - HK Nitra
Základná17. 02. 202317:30PIHC '05 Banská Bystrica - HC MV Transport Prešov
Základná17. 02. 202317:30PIHC Košice - HKM Zvolen
Základná17. 02. 202318:00PIHC Slovan Bratislava - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná17. 02. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Poprad
Základná17. 02. 202318:00PIHC Nové Zámky - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná19. 02. 202316:00NEHC Nové Zámky - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná19. 02. 202316:00NEHK Nitra - HC Slovan Bratislava
Základná19. 02. 202317:00NEMHK 32 Liptovský Mikuláš - HK Poprad
Základná19. 02. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC Košice
Základná19. 02. 202317:00NEHKM Zvolen - HC '05 Banská Bystrica
Základná19. 02. 202317:00NEHC MV Transport Prešov - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná21. 02. 202317:30UTHK GROTTO Spišská Nová Ves - HK Nitra
Základná21. 02. 202317:30UTHC Košice - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná21. 02. 202318:00UTHC Slovan Bratislava - HC MV Transport Prešov
Základná21. 02. 202318:00UTHKM Zvolen - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná21. 02. 202318:00UTHK Dukla Trenčín - HC '05 Banská Bystrica
Základná21. 02. 202318:00UTHK Poprad - HC Nové Zámky
Základná24. 02. 202317:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC '05 Banská Bystrica
Základná24. 02. 202317:30PIHC Košice - HC Nové Zámky
Základná24. 02. 202318:00PIHK Poprad - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná24. 02. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná24. 02. 202318:00PIHKM Zvolen - HC Slovan Bratislava
Základná24. 02. 202318:00PIHC MV Transport Prešov - HK Nitra
Základná26. 02. 202316:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HC MV Transport Prešov
Základná26. 02. 202316:00NEHK Nitra - HKM Zvolen
Základná26. 02. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná26. 02. 202316:30NEHC '05 Banská Bystrica - HC Nové Zámky
Základná26. 02. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC Slovan Bratislava
Základná26. 02. 202317:00NEHK Poprad - HC Košice
Základná03. 03. 202318:00PIHC Košice - HK GROTTO Spišská Nová Ves
Základná03. 03. 202318:00PIHK Poprad - HC '05 Banská Bystrica
Základná03. 03. 202318:00PIHC Nové Zámky - HK Dukla Ingema Michalovce
Základná03. 03. 202318:00PIMHK 32 Liptovský Mikuláš - HC Slovan Bratislava
Základná03. 03. 202318:00PIHK Dukla Trenčín - HK Nitra
Základná03. 03. 202318:00PIHKM Zvolen - HC MV Transport Prešov
Základná05. 03. 202316:30NEHK Dukla Ingema Michalovce - HK Poprad
Základná05. 03. 202317:00NEHK GROTTO Spišská Nová Ves - HKM Zvolen
Základná05. 03. 202317:00NEHK Dukla Trenčín - HC MV Transport Prešov
Základná05. 03. 202317:00NEHK Nitra - MHK 32 Liptovský Mikuláš
Základná05. 03. 202317:00NEHC Slovan Bratislava - HC Nové Zámky
Základná05. 03. 202317:00NEHC '05 Banská Bystrica - HC Košice

Najčítanejšie články

SVK

Play-Out

1.Liptovský Mikuláš12901253:2628
2.Detva12610544:3320
3.Michalovce12321630:4714
4.Skalica12301826:4710
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
TímZSkóreB
1.Slovan2071:4142
2.N. Zámky2172:4841
3.Zvolen2174:6840
4.Košice2167:4939
5.Michalovce2156:5136
6.Spiš. N. V2059:5334
7.Poprad2162:5928
8.Trenčín2155:6327
9.B. Bystrica2051:7623
10.L. Mikuláš2152:6721
11.Nitra2046:6721
12.Prešov2151:7420
TímZVVPPPPGB
1.Humenné191221476:4841
2.Trnava20942571:5437
3.Martin18932459:4335
4.Žilina20940762:5335
5.Skalica19931655:5334
6.MK Slovan19912757:5431
7.Žiar n. Hronom19902865:5329
8.P. Bystrica19813759:5929
9.Dubnica18724551:5429
10.Levice195301153:6221
11.Topoľčany195031126:4918
12.Brezno185011338:5916
SR 1810002820:512
Aktualizované: 29.11.2022 20:26
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200012:06
2HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín2110010:45
3HC Košice HC Košice210108:64
4MHA Martin MHA Martin210105:54
5VLCI Žilina VLCI Žilina2100110:73
6HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad201104:43
6HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava201104:43
8BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica210017:103
9MHKM Skalica MHKM Skalica201015:52
10MMHK Nitra MMHK Nitra201016:82
11HKM Zvolen HKM Zvolen200114:101
12HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200020:120
13JOJ ŠPORT Slovensko 18 JOJ ŠPORT Slovensko 18000000:00
Aktualizované: 13.9.2022 13:38
Celkové - Základná časť EXD (Základná časť)
TímZVVpPpPSkóreB
1HC SLOVAN Bratislava HC SLOVAN Bratislava2200018:16
2BARANI Banská Bystrica BARANI Banská Bystrica220006:06
3HC Košice HC Košice220006:26
4HKM Zvolen HKM Zvolen2110012:55
5Draci Liptovský Mikuláš Draci Liptovský Mikuláš2100113:63
6MMHK Nitra MMHK Nitra210018:63
7HK Spišská Nová Ves HK Spišská Nová Ves2100110:93
8MHA Martin MHA Martin210014:43
8MHKM Skalica MHKM Skalica210014:43
10HK Gladiators Trnava HK Gladiators Trnava210019:103
11HK ŠKP Poprad HK ŠKP Poprad210016:83
12HK DUKLA Trenčín HK DUKLA Trenčín210016:133
13VLCI Žilina VLCI Žilina200115:121
14HOBA Bratislava HOBA Bratislava200022:60
15MŠK Púchov MŠK Púchov200020:60
16HK Dukla Michalovce - mládež HK Dukla Michalovce - mládež200021:180
Aktualizované: 13.9.2022 13:39
TímZVVPPPPGB
1.Humenné191221476:4841
2.Trnava20942571:5437
3.Martin18932459:4335
4.Žilina20940762:5335
5.Skalica19931655:5334
6.MK Slovan19912757:5431
7.Žiar n. Hronom19902865:5329
8.P. Bystrica19813759:5929
9.Dubnica18724551:5429
10.Levice195301153:6221
11.Topoľčany195031126:4918
12.Brezno185011338:5916
SR 1810002820:512
Aktualizované: 29.11.2022 20:26
Tím ZVVPPPPGB
1.Salzburg3617856119:8172
2.Klagenfurt3514579106:8459
3.Bolzano35164312104:10659
4.Fehérvár AV1933162312109:9955
5.Ľubľana34162313110:10355
6.Villach32126311115:10151
7.Viedeň3616331493:9157
8.Klagenfurt17534548:4825
9.Znojmo17710959:5623
10.Dornbirn16423750:6019
11.Graz18513958:7120
12.Linz18325838:6218
13.Val Pusteria17314937:5515
14.Bratislava14521642:4520*
Aktualizované: 9.2.2022 12:45
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
4Jokerit Helsinky62325019197-16480
5Dynamo Moskva62276023153-13972
6HK Soči62199024145-15566
7Spartak Moskva62217026156-15864
8HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
9Dinamo Riga62188026129-15562
10Severstal Čerepovec62149034124-17851
11HC Dinamo Minsk62152037119-18042
12HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 13.9.2022 13:35
Tímzvvpprpppskorebody
1Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
2Barys Astana622810014190-14986
3Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
4Avangard Omsk622910018177-13383
5Ak Bars Kazaň62344018165-13982
6Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
7Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
8Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
9HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
10Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
11Admiral Vladivostok62185034139-17651
12Red Star Kunlun62191031142-19051
13Amur Chabarovsk62173033126-17549
Aktualizované: 13.9.2022 13:35
Tímzvvpprpppskorebody
1CSKA Moskva62431009191-75106
2SKA Petrohrad6245408209-80103
3Avtomobilist Jekatěrinburg62398014191-12595
4Lokomotiv Jaroslavl62346016159-11886
5Barys Astana622810014190-14986
6Metallurg Magnitogorsk62356019182-13284
7Avangard Omsk622910018177-13383
8Ak Bars Kazaň62344018165-13982
9Jokerit Helsinky62325019197-16480
10Dynamo Moskva62276023153-13972
11Salavat Julajev Ufa62247021158-14072
12HK Soči62199024145-15566
13Torpedo Nižnij Novgorod62207025176-19364
14Spartak Moskva62217026156-15864
15HC Viťaz Moskevská oblast62235027134-16963
16Dinamo Riga62188026129-15562
17Traktor Čeljabinsk62189031102-15158
18HK Sibir Novosibirsk62195032148-19254
19Neftěchimik Nižněkamsk62158033130-16452
20Admiral Vladivostok62185034139-17651
21Red Star Kunlun62191031142-19051
22Severstal Čerepovec62149034124-17851
23Amur Chabarovsk62173033126-17549
24HC Dinamo Minsk62152037119-18042
25HC Slovan Bratislava62105044101-21333
Aktualizované: 13.9.2022 13:35

Bleskovky

Gernát prispel asistenciou k víťazstvu Lausanne

Slovenský hokejista Martin Gernát si pripísal bod za asistenciu v utorkovom zápase švajčiarskej ligy. Jeho Lausanne v ňom zvíťazilo na ľade Ambri-Piotta 3:2, Gernát prihral Robinovi Kovacsovi na víťazný gól. včera o 21:59 - TASR


Hintz podpísal s Dallasom nový osemročný kontrakt

Fínsky hokejový útočník Roope Hintz podpísal nový osemročný kontrakt s klubom zámorskej NHL Dallasom Stars. Za sezónu zarobí v priemere viac ako 8 miliónov eur. Dvadsaťšesťročný Fín podpísal v roku 2020 s Dallasom trojročnú zmluvu. včera o 19:38 - TASR


Boston zapísal Stralmana na waiver listinu

Klub zámorskej NHL Boston Bruins zapísal na waiver listinu Antona Stralmana. Švédskeho obrancu si počas najbližších 24 hodín môže vziať ktorýkoľvek z klubov profiligy. V opačnom prípade ho môže Boston preradiť do AHL, kde by hral za Providence Bruins. včera o 18:34 - TASR


Hráčmi týždňa sú Robertson, Morrissey a Sorokin

Hráčmi uplynulého týždňa sa v zámorskej hokejovej NHL stali útočník Jason Robertson z Dallasu, obranca Josh Morrissey z Winnipegu a brankár Iľja Sorokin z New Yorku Islanders. 28.11.2022 21:04 - TASR


Colorado sa dohodlo na zmluve s útočníkom Galchenyukom

Hokejový klub Colorado Avalanche sa dohodol na zmluve s útočníkom Alexom Galchenyukom. Dvadsaťosemročný Američan podpísal kontrakt do konca tejto sezóny. 28.11.2022 20:36 - TASR


Útočník Rodrigues bude Coloradu chýbať dva až štyri týždne

Útočník Evan Rodrigues bude hokejistom Colorada Avalanche chýbať v zámorskej NHL približne dva až štyri týždne. Dôvodom je zranenie v dolnej časti tela, ktoré utrpel minulý týždeň v súboji s Vancouverom. 28.11.2022 13:30 - TASR


Zápas Nashville - Colorado odložili pre poruchu vodovodného potrubia

Piatkový zápas NHL medzi Nashvillom Predators a Coloradom Avalanche odložili. Dôvodom je podľa informácií domáceho klubu porucha vodovodného potrubia. 25.11.2022 15:34 - TASR


Toronto zapísalo Riellyho na listinu dlhodobo zranených hráčov

Klub zámorskej hokejovej NHL Toronto Maple Leafs zapísal elitného obrancu Morgana Riellyho na listinu dlhodobo zranených hráčov. Dvadsaťosemročný bek si zranil koleno po zrážke s útočníkom NY Islanders Kyleom Palmierim v noci na utorok. V 20 zápasoch prebiehajúcej sezóny nazbieral 16 asistencií a je najproduktívnejší obranca tímu. 23.11.2022 14:03 - TASR


Dán Ehlers z Winnipegu absolvuje operáciu brušnej prietrže

Dánsky hokejista Nikolaj Ehlers z Winnipegu Jets absolvuje operáciu brušnej prietrže. Dĺžka absencie dvadsaťšesťročného útočníka, ktorý odohral v prebiehajúcej sezóne len dva zápasy, zatiaľ nie je známa. "Bližšie informácie o jeho zranení zatiaľ nemáme. 22.11.2022 08:43 - TASR


Tucson prehral so San Jose 0:6, Kelemen s mínuskou

Slovenský hokejista Miloš Kelemen nastúpil v prvej formácii Tucsonu Roadrunners v nočnom zápase proti San Jose Barracuda. Jeho tím však prehral 0:6. Slovenský krídelník mal jeden mínusový bod a na bránku vyslal tri strely. Kelemen v tejto sezóne odohral 14 zápasov s bilanciou 6+5. 21.11.2022 08:04 - TASR


Viac správ v archíve...

Najbližšie zápasy

Najbližšie zápasy

02. 12. 2022
Zvolen - Spiš. N. V o 17:00
L. Mikuláš - Nitra o 17:00
Michalovce - Poprad o 17:30
Košice - B. Bystrica o 17:30
Prešov - Trenčín o 18:00
Slovan - N. Zámky o 18:00

Odohrané zápasy

29. 11. 2022
KošiceSlovan
3:1REPORT
27. 11. 2022
KošiceSpiš. N. V
4:1REPORT
PopradB. Bystrica
5:0REPORT
N. ZámkyMichalovce
1:3REPORT
ZvolenPrešov
4:3REPORT
L. MikulášSlovan
1:2REPORT

Najviac bodov

Robby JacksonNZA30 bodov
2.Haščák M.SBA30
3.Farley A.NZA27
4.Campbell C.KOS24
5.Majdan J.SNV23

Najlepší strelec

Robby JacksonNZA14 gólov
2.Haščák M.SBA14
3.Gerlach M.PRE13
4.Karsums M.LMI12
5.Harris B.SBA11

Najlepší brankár

Jaroslav JanusKOS96.51 perc
2.Coreau J.SBA94.32 %
3.Škorvánek ml. S.MIC93.77 %
4.Kantor P.NZA93.75 %
5.Riečický D.KOS92.44 %